Travel Service rozšíří nabídku o lety do Rimini a na Korsiku

16.02.2016

Tuzemský letecký dopravce Travel Service rozšíří letní nabídku letů o přímá spojení do přímořského letoviska Rimini v Itálii a na Korsiku. Spojení pravidelnými linkami SmartWings plánuje zahájit 27. května v případě Rimini a 15. června začne létat na Korsiku. V tiskové zprávě to dnes uvedla společnost.


Zpáteční letenku do Rimini bude možné koupit od 4311 korun. Lety do Rimini plánuje třikrát týdně do 3. října. Lety do jihokorsického Ajaccia plánuje provozovat jednou týdne, pokaždé ve středu. Kromě těchto novinek plánuje soukromý dopravce, patřící do skupiny Unimex Group, rozšířit četnost letů na Kanárské ostrovy z pěti linek na osm týdně. Rozšířit by se měl rovněž počet letů na Baleárské ostrovy, do Palma de Mallorca plánuje přes letní sezónu létat dvakrát denně.

 

Vlastními letadly provozují SmartWings lety do 51 destinací, ve spolupráci s partnerskými leteckými společnostmi umožňují letět celkem do více než 80 destinací. Předloni klesl společnosti Travel Service zisk po zdanění na 60 milionů korun. Unimex Group vlastní podnikatelé Jiří Šimáně a Jaromír Šmejkal. Od loňského října drží desetiprocentní podíl v dopravci čínská investiční společnost CEFC.

 

Zdroj: ČTK, Foto: Wiki

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka