Přivítejte začátek školního roku v letecké škole Flying Academy

17.08.2015

Prázdniny pomalu končí a začíná další školní rok. Přivítejte jeho začátek v letecké škole Flying Academy! Jsme jedna z největších leteckých škol v Evropě a pro všechny nadšence letectví pořádáme Den otevřených dveří. Uskuteční se v sobotu 5. září 2015 od deseti hodin dopoledne do tří odpoledne. Akce proběhne na leteckých základnách v Brně a Praze. Nenechte si ujít návštěvu dynamického leteckého prostředí, prohlédněte si naši flotilu a usedněte do kokpitu Cessny 152 či 172, Cirruse SR20, Piperu Seminole a mnohých dalších!

 

Náš Letecký personál Vám poskytne informace týkající se leteckého výcviku a provede Vás celou základnou. Můžete se pobavit s našimi profesionálními instruktory či s piloty aerolinií, kteří jsou naši bývalí studenti a rádi se s Vámi podělí o osobní zkušenosti s výcvikem v letecké škole Flying Academy. Každý účastník Dne otevřených dveří navíc získá voucher na 20 % slevu na PPL teorii.

 

 

Z důvodu lepší časové organizace prosíme všechny účastníky Dne otevřených dveří, aby nahlásili svoji účast vyplněním registračního online formuláře ZDE nebo napsali na emailovou adresu pilot@FlyingAcademy.cz nebo na tel. +420  736 473 700. Těšíme se na všechny v sobotu 5. září v Brně Tuřanech a Praze Letňanech!

 

 

Zdroj:Letecká škola Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka