Registrace do nového bloku ATPL teorie ve Flying Academy je otevřená!

06.08.2015

Rezervujte si svoje místo v novém bloku ATPL teorie v Brně, začíná již 12. 9. 2015! Vyberte si variantu přesně pro Vás na míru! Zvolte mezi možností Ekonomická či Profesionál.


Kurz Teoretické výuky ATPL s přídomkem Ekonomická je vhodný především pro ty uchazeče, kteří již vlastní výukové materiály a výcvikové pomůcky, které jsou v souladu se schválenou osnovou výuky u společnosti CZ/ATO14 FlyingAcademy. Uchazeči je poskytnuta teoretická výuka a přístup do testovacích otázek pouze v českém jazyce. Jeho cena je 39.990 Kč (+ DPH). 

 

Kurz ATPL Ekonomic nezahrnuje ve své ceně doplňkové a asistenční služby studentovi, například přihlašování a zastupování studenta na CAA, domácí zapůjčku učebních pomůcek či knih a přístup k nadstandardním učebním pomůckám (například Jeppesen CBT, Jeppesen airway manual, online sw aplikace). Kurz ATPL teorie Ekonomic lze upgradovat na kurz ATPL teorie Profesionál do dvou měsíců od zahájení za rozdílový doplatek 18 000 korun.

 

V kurzu ATPL teorie Profesionál má student přístup ke všem výcvikovým manuálům, přístup k testovacímu portálu s databází otázek EASA v angličtině nebo češtině a možnost koupě tabletu Apple za zvýhodněnou cenu s vlastním přístupem do interního výcvikového serveru letecké školy Flying Academy s výukovými materiály (nejen pro teorii ATPL). Jeho cena je 53.333 Kč (+ DPH).

 

Kurzovné pro možnost Profesionál zahrnuje následující položky a služby:

• Všechny výcvikové manuály
• Přístup k testovacímu portálu s databází otázek EASA v angličtině nebo češtině
• Lektora
• Možnost koupě tabletu Apple za zvýhodněnou cenu s vlastním přístupem do interního výcvikového serveru letecké školy Flying Academy s výukovými materiály (nejen pro teorii ATPL) nebo možnost zapůjčení knih k samostudiu
• Nadstandardní učební pomůcky
• “Postgraduální” péči o studenta, plánování zkoušek na CAA, konzultace v průběhu zkoušek

 

Zjistěte více o Teoretické výuce ATPL, kontaktujte nás.

 

Zdroj: Flying Academy, Foto: Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka