Emirates a Bangkok Airways spolupracují na 19 linkách

05.08.2015

Aerolinky Emirates dnes oznámily nové codesharové partnerství s thajskými aerolinkami Bangkok Airways, jež otevře nové destinace cestujícím Bangkok Airways a Emirates z Evropy, Australasie a regionů jihovýchodní Asie. Nové partnerství umožní Emirates přidat se k 19 trasám Bangkok Airways do celé řady měst jihovýchodní Asie. Do globální sítě Emirates přibude celkem 14 nových destinací, které spojí zákazníky s novými turistickými destinacemi, jako je Ko Samui a Čiang Mai v Thajsku, Siem Reap v Kambodži a Rangún a Mandalaj v Myanmaru.


Pasažéři, kteří cestují na letiště Bangkok Suvranabhumi, na Phuket, do Kuala Lumpur a Singapuru, budou moci využít codesharové trasy Bangkok Airways. Tato smlouva rovněž nabízí cestujícím Emirates do a z Ko Samui využít možnosti mezipřistání v Hongkongu, Kuala Lumpur, Singapuru a na Phuketu. Lety Bangkok Airways hladce navazují na lety Emirates z Dubaje a dalších destinací včetně evropských měst. Rovněž nabídnou vyšší návaznost letů pro cestující z Austrálie a Nového Zélandu.

 

 

„Nové codesharové partnerství s Bangkok Airways poskytne našim cestujícím více možností, flexibilitu a snadné spojení s různými městy celé jihovýchodní Asie při letech do a z Dubaje, což v konečném důsledku umožní plynulejší a pohodlnější cestovní zážitek,“ řekl výkonný viceprezident a obchodní ředitel EmiratesThierry Antinori. 

 

Emirates očekávají pozitivní odezvu na nové spoje i ze strany českých turistů. „Je to skvělá zpráva i pro český trh, jelikož Thajsko patří mezi nejoblíbenější destinace českých cestujících po celý rok. Určitě ocení tuto novou úroveň pohodlí a snadné spojení s destinacemi v jihovýchodní Asii. Očekáváme, že poptávka ze strany českých zákazníků bude i nadále růst, a proto je důležité, abychom pokračovali v rozšiřování našich služeb, aby bylo cestování dostupné a snadnější pro každého,“ řekl ředitel Emirates pro Českou republiku Bořivoj Trejbal. 

 

Zdroj: Emirates, Foto: Emirates

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 03.10.2017 11:31, Vložil : Adidas NMD Womens

adidas nmd,adidas nmd cs2, Adidas NMD Womens http://www.ecjrz.com/

Odpovědět

Datum : 03.10.2017 01:48, Vložil : jordan 11

shoes jordans, jordans cheap, jordan 11 http://www.cheapjordan11eu.org/

Odpovědět

Datum : 16.07.2017 10:10, Vložil : Nike Free 5.0

JORDAN SNEAKER 11, Cheap Jordan 11, Nike Free 5.0 http://www.airmaxmensuk.com/

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka